Hakkımızda

İlk olarak 1989 yılında Ankara`da bir nakliyat firması olarak sektöre giren SAM-NAK Samanyolu Nakliyat 1993 yılında İstanbul Topkapı ambarlar sitesinde ve Anadolu yakasında ambar-kargo taşımacılığı yapmaya başladı.

Şirketimiz 2000 yılında yine Anadolu yakası`nda bulunan Pendik-Dolayoba bölgesinde kendi özmalı olan 1000 metre kare kapalı ve 2000 metre karelik açık alanı olan yerine taşındı ve halen burada faaliyet göstermektedir.

TAŞIMA YAPTIĞIMIZ BÖLGELER
İZMİR - ANKARA - BURSA - MANİSA ve TÜM EGE BÖLGESİMÜŞTERİMİZ KAZANDIKÇA KAZANACAĞIZ felsefesiyle çıktığımız yolda bugün itibariyle özmalı 17 araç ile yurt içinde Ambar-Kargo hizmeti vermekteyiz.
Şirketimiz İç Anadolu Bölgesi`nde Ankara`da bulunan Ankara Nak Kargo Taşımacılık, Marmara Bölgesi`nde Bursa`da bulunan Akarnak Kargo Taşımacılık Ltd. ve Ege Bölgesi`nde İzmir`de bulunan Yeninak Kargo Taşımacılık Ltd. ile anlaşmalı olarak karşılıklı acenta şeklinde hizmet vermektedir.
Geçmişte olduğu gibi gelecekte de daha iyi hizmet verebilmek başlıca amacımız olduğundan acenta ve bölge sayısını arttırarak güvenli ve kaliteli bir hizmet vermek için çalışmalarımıza devam etmekteyiz.